Aktuality
26. septembra 2019

Krátky film o fakulte k 50.výročiu založenia zobrazujúcich míľniky vašej histórie, súčasné a názory našich absolventov. Všetky úspešné fakulty sú očakávané dlhoročnej snahy a zodpovednej práce našich pedagógov, zamestnancov a aj študentov. V tomto úsilí nám poskytujú významnú podporu aj naši domáci a zahraniční partneri z akademického a priemyselného prostredia. Ďakujeme! >odkaz na youtube<

23. septembra 2019

Začiatok zimného semestra v novom školskom roku 2019/2020.

24. júna 2019

Ing. Dominik Vošček, Ph.D. úspešne obhájil dizertačnú prácu na tému Hybridné Modely Kyber-Fyzikálnych Systémov a ich Aplikácia v Distriuovaných Systémoch Riadenia. Školiteľka: doc. Ing. Anna Jadlovská, PhD. Gratulujeme a prajeme veľa úspechov!

18. júna 2019

Absolútnym víťazom v Slovak University STARTUP CUP 2019 sa stal #CHECkuP – Cognitive HEalthCare Platform – doktorand Erik Kajáti a tím z #KKUI Katedry kybernetiky a umelej inteligencie FEI TUKE. Gratulujeme!

26. mája 2019

Ing. Jozef Mocnej, PhD. úspešne obhájil dizertačnú prácu na tému Decentralizovaná IoT architektúra s podporou kvality pre efektívne využívanie zdrojov. Školiteľka: prof. Ing. Iveta Zolotová, CSc. Gratulujeme a prajeme veľa úspechov!

22. mája 2019

Ing. Martin Čertický, PhD. úspešne obhájil dizertačnú prácu na tému Gameplay Experience: Psychofyziologické príznaky a strojové učenie v oblasti digitálnej zábavy. Školiteľ: doc. Dr. Ján Vaščák. Gratulujeme a prajeme veľa úspechov!

KKUI / Aktuality